rent.net.ua - Мережа оголошень оренди в Україні

All of adverts aren't actual! Use this website: OLX.ua

Про проект оголошень з оренди нерухомості Rent.net.ua

Про проект оголошень з оренди нерухомості Rent.net.ua - rent.net.ua

Проект rent.net.ua допоможе знайти нерухомість для оренди чи здати ваші власні квадратні метри без посередників чи зайвих комісій.

На нашому сайті є понад 20 000 оголошень оренди у найбільших містах України, серед яких: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця та багато інших.

Розміщення оголошень на rent.net.ua - повністю безкоштовне. Якщо Вам потрібно здати нерухомість максимально оперативно, наш сайт в цьому допоможе.

Пошук оголошень - швидкий та безкоштовний. Кожен може зберегти знайдені оголошення до обраних. У випадку, якщо пошук не дав результатів, можна здійснити запит надійним посередникам, що працюють за мінімальну комісію (до 25%).

Всі користувачі сайту можуть конфіденційно спілкуватись миттєвими повідомленнями чи потоковою передачею відео прямо в браузерах своїх смартфонів без зайвих додатків чи програм. Достатньо лише авторизуватись.

Детальніше про можливості нашого проекту:

Якщо у Вас є додаткові запитання чи пропозиції щодо поліпшення функціоналу нашого проекту, пишіть на нашу скриньку: info@rent.net.ua.

Коментарі користувачів


Вибачте, Ви не можете залишити коментар. Спробуйте авторизуватись за допомогою логіну та паролю або скористайтеся однією з соціальних мереж:
     

Ірина Бугай
18 січ 2021 21:54
Як знайти номер автора?