rent.net.ua - Мережа оголошень оренди в Україні

All of adverts aren't actual! Use this website: OLX.ua

Як експортувати кілька оголошень в Excel, CSV чи JSON

Як експортувати кілька оголошень в Excel, CSV чи JSON - rent.net.ua

Дуже часто користувачам буває легше користуватись інформацією про оренду нерухомості їх міста в більш зручних форматах. Серед таких: XLSX, CSV, XML, PDF, DOCX, JSON. Ми пропонуємо експорт інформації в більш зручній інтерпретації в форматах: XLSX, CSV, JSON.

Для експорту даних в зручній інтерпретації слід отримати платний доступ до нашого API у відповідному розділі особистого кабінету.

Як здійснити сам експорт відібраних оголошень:

1. На сторінці пошуку чи в Обраних в особистому кабінеті наведіть на оголошення.

2. В мініатюрах кожного оголошення в лівому верхньому кутку є галочка, яку можна натиснути і тим самим виділити бажане оголошення:


3. Знизу одразу з'явиться контекстне меню, в якому ви можете вибрати всі оголошення на сторінці чи зняти виділення з оголошень:


4. Далі натисніть лаконічну кнопку "Excel" :


5. Якщо ви придбали раніше доступ до API нашого сайту, ви негайно ж отримаєте файл в обраному форматі. Інакше, сайт переспрямує вас на сторінку налаштувань доступу до API, де ви зможете придбати доступ для зручного експорту:


Як бачите, нічого складного!

Експорт в CSV та в JSON здійснюється аналогічно і входить у вартість доступу до розділу API "Export".

Окремо згадаємо про експорт в JSON, оскільки за цим форматом майбутнє і експорт таких даних через наше API містить в собі ще й посилання на зображення оголошень.

Приклад інтерпретації JSON-об'єкту з нашого сайту:


Залишайте в коментарях нижче ваші запитання та пропозиції. Ми спробуємо відповісти найближчим часом.

Коментарі користувачів


Вибачте, Ви не можете залишити коментар. Спробуйте авторизуватись за допомогою логіну та паролю або скористайтеся однією з соціальних мереж: