rent.net.ua - Мережа оголошень оренди в Україні

All of adverts aren't actual! Use this website: OLX.ua

Зняти квартиру в Києві в Святошинському районі

Знайдено 373 оголошень
Сортування:

Нарешті вирішили пожити окремо від батьків чи від надокучливих сусідів, прийняли рішення орендувати квартиру зі зручним розташуванням? Ви на правильному шляху. Довгострокова оренда квартири в Києві це rent.net.ua. Ми пропонуємо швидкий пошук з поміж тисяч оголошень власників без комісій.
Наш сайт допоможе Вам швидко та надійно зняти квартиру довгостроково, тобто на тривалий термін, в чарівному місті каштанів. Майте на увазі, що, традиційно, власники перестраховуються і вимагають від орендарів оплату за перший та останній місяць проживання, розраховуючи на їх заможність та добропорядність. Майте на увазі, що це дуже поширена практика в Києві і розраховуйте свій бюджет зі значним запасом під час пошуків квартири для себе. Всі орендодавці обіцяють повернути гроші за останній місяць, якщо ви захочете  виїхати з квартири терміново, та практично всі знаходять причини як вирахувати з них максимально велику суму "відшкодування" за ті чи інші збитки. То ж, не соромтесь під час заселення в омріяну орендовану квартиру зобов'язати власника укласти письмовий договір оренди (затверджувати його нотаріально, чи ні це рішення приймайте спільно з власником). Це зобов'яже обидві сторони до взаємоповаги та регламентує порядок відшкодування завданих збитків обом сторонам.
Кілька слів про саму Столицю.
Київ розташований на мальовничих берегах Дніпра і налічує 10 адміністративних районів. В Києві є понад 2500 топонімів (вулиці, площі, бульвари, проспекти, провулки, узвози, шосе, тощо) , багато з них мають однакові назви, хоча знаходяться в різних районах, тому, при пошуку нерухомості, уточнюйте район міста. В Києві є 3 вітки метро з 52 станціями та трьома підземними вузловими переходами між вітками. В оголошеннях на нашому сайті є інформація не тільки про адресу об'єкту нерухомості, а й про найближчу станцію Метро. Зручно, чи не так?
Життя вирує в Києві 24/7, адже саме в Столиці зосереджено найбільші бізнес-центри України, саме в києві найбільша кількість ресторанів, кафе та фаст-фудів, найбільше туристів відвідує саме Київ. Нічне життя та різноманітні розваги представлені на будь-який смак і бюджет. Вдень в Києві завжди є що відвідати: музеї, виставки та експозиції, свята на відкритому повітрі, кіно, театри, ботанічні сади та парки, піші прогулянки в туристичних локаціях, численні екскурсії, подорожі водним транспортом по Дніпру та багато-багато іншого.
Якщо Ви бажаєте бути у центрі всіх подій, на Rent.net.ua Ви знайдете ідеальну квартиру в серці столиці України. Якщо ж Вам хочеться оселитися подалі від гамірких вулиць, наш проект і тут стане Вам у нагоді і допоможе зняти затишну і комфортну квартиру в спальних районах Києва, ближче до метро чи зі зручною транспортною розв'язкою поряд. То ж, якщо Ви приїхали на тривалий час до чарівної столиці України, Rent.net.ua завжди допоможе Вам орендувати квартиру без посередників та зайвих комісій.

Вибрано 0 об'єктів. Що робити: