rent.net.ua - Мережа оголошень оренди в Україні

All of adverts aren't actual! Use this website: OLX.ua

Зняти квартиру в Чернігові

Знайдено 164 оголошень
Сортування:

Чернігів – місто легенд, обласний центр найпівнічнішої області України. Це місто по-своєму затишне, відкрите та привітне всім доброзичливим відвідувачам. Віднедавна, Чернігів перетворився на досить популярне туристичне місто, його часто величають Перлиною Полісся. Зняти квартиру в Чернігові – це Rent.net.ua, адже ми знаємо всі проспекти, вулиці, провулки та райони цього величного міста сіверян, то ж знаємо де найкраще знайти квартиру в Чернігові без посередників.
Спробуємо коротко описати чому варто закохатися в Чернігів та пожити тут тривалий час, орендувавши квартиру на кілька місяців.
Перш за все, це характерна провінційна розміреність і неквапливість ритму життя. Мешканці квапляться в своїх справах, на роботу чи відпочинок, але не так швидко, як в Києві, чи, скажімо в Дніпрі. Ця розміреність простежується у всьому. Це такий сіверський спосіб життя.
По-друге, це розвинута інфраструктура, адже за останні роки Чернігів суттєво змінився і став дещо ошатнішим, чистішим, певною мірою привабливішим. Наприклад, відремонтовані дороги та освітлення заслуговують похвали.
Третій, чи не найважливіший аспект – це одвічний дух історії, котрий слід відчути, починаючи подорож від старовинних оборонних укріплень княжої доби (валів), також поблизу Катерининської церкви, що зустрічає всіх гостей з напрямку Києва. Слід відчути цей дух історії біля Антонієвих печер (між іншим – одне з 7 чудес України) та в численних історичних музеях.
Четверта причина: біля Чернігова протікає повноводна і мальовнича, їх неповторна величність "зачарована" Десна (відкрийте для себе музей Довженка в Чернігові). До речі, влітку варто спробувати сплавитись плотом по тихому плесу цієї річки за течією, оминаючи береги поблизу Чернігова. На вас чекають неповторні враження від гармонії, спокою та величі цієї річки.
П'ята причина – гастрономічна. Такої кількості доступних кафе та ресторанів годі шукати будь-де з обласних центрів України. Вас нагодують смачно, сито та не дорого. Обслуговування в Чернігові завжди на висоті.
Майте на увазі, що Чернігів розташовується значно ближче до кордону з нашими північними сусідами, ніж до Києва, тому характерна тут говірка є частиною особливого колориту (часто простежуються ноти білоруського акценту, такий собі "поліський шарм"). Не ображайтесь, якщо на ваше запитання українською місцеві відповідатимуть частіше російською мовою або з відчутним акцентом, це не зменшує їх доброзичливість і відкритість, просто даються в знаки пережитки минулого.
Безперечно, Чернігів – сучасне місто і часто людям, які побували тут, хочеться пожити тут трохи довше. Саме для цього і є Rent.net.ua, щоб винайняти квартиру без посередників і зайвих комісій.
Щиро запрошуємо відвідати Чернігів і якщо не закохатись з першого ж дня, то хоча б відкрити для себе багато нового, цікавого і легендарного. Чекатимемо на вас біля 13-ї гармати (до речі, вона насправді "золота" і знаходиться в музеї).
Вибрано 0 об'єктів. Що робити: